شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانِ نوین

شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان نوین (سهامی عام) از مصادیق نهادهای مالی موضوع بند ۲۱ ماده یک قانون بازار اوراق بهادار محسوب می‌شود. این شرکت در تاریخ ۱۳۸۳/۵/۳ به صورت شرکت سهامی عام تأسیس شده و طی شماره ۲۲۶۹۰۰ مورخ ۱۳۸۳/۵/۳ و شناسه ملی شرکت ۱۰۱۰۲۶۸۰۵۹۹ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است و در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۱ به شماره ۱۱۰۱۲ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار تهران به ثبت رسیده است. در حال حاضر شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان نوین جز واحدهای تجاری فرعی شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران است و واحد تجاری نهایی گروه شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران می‌باشد.


اهداف 

 خلق ارزش پایدار برای کلیه ذی نفعان

چشم انداز

جزو پنج شرکت سرمایه گذاری پیشتاز در کسب بالاترین بازدهی منابع آزاد متناسب با ریسک بازار سرمایه.

ماموریت

شکوفا سازی سرمایه های انسانی، توسعه شراکت راهبردی، هم افزایی و اعتماد آفرینی با اتخاذ رویکردی تحلیلی و چابک، به تشکیل پرتفوی متنوعی از دارایی های پربازده مالی

نقشه راه
شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانِ نوین

نقشه راه آینده شرکت سرمایه گذاری ساختمان نوین بر اساس سبد داراییهای شرکت و توانایی سود آوری در سالهای آتی تدوین وتبیین خواهد شد که در این خصوص ، ارزش افزوده سبد بورسی و فرابورسی ، میزان مطالبات و بدهیهای شرکت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.عمده سودآوری شرکت از طریق شناسایی سود حاصل از فروش سرمایه گذاریها و همچنین دریافت سود تقسیمی شرکتهای سرمایه پذیر می باشد. بدیهی است خرید و فروش سهام شرکتهای سرمایه پذیر و کسب درآمد از هر دو روش مذکور از برنامه های آتی شرکت بوده و به صورت پیوسته انجام می پذیرد.

0

بیش از ۱۹ سال سابقه


تاسیس در تیرماه ۱۳۸۳

0

میلیون ریال ـــرمایه


شرکت سهامی عام با نماد «وثنو» 

0

شرکت تجاری


 شرکت های تابعه، وابسته و همکار

 • فعالیت اصلی
  • ‌سرمایه‌گذاری در سهام، سهم الشرکه، واحدهای سرمایه‌گذاری، صندوق‌ها یا سایر اوراق بهادار دارای حق رأی شرکت‌ها، مؤسسات یا صندوق‌های ‌سرمایه‌گذاری با هدف کسب انتفاع به طوری که به تنهایی یا به همراه اشخاص وابسته خود، کنترل شرکت، مؤسسه یا صندوق ‌سرمایه‌گذاری سرمایه‌پذیر را در اختیار نگرفته یا در آن نفوذ قابل ملاحظه نیابد.
  • ‌سرمایه‌گذاری در سایر اوراق بهادار که به طور معمول دارای حق رأی نیست و توانایی انتخاب مدیر یا کنترل ناشر را به مالک اوراق بهادار نمی‌دهد.
 • فعالیت فرعی
  • ‌ سرمایه‌گذاری در گواهی سپرده بانکی و سپرده‌های ‌سرمایه‌گذاری نزد بانک‌ها و مؤسسات مالی اعتباری مجاز.
  • سرمایـــه‌گذاری در سهام، ســـهم الشرکه، واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌ها یا سایر اوراق بهـــادار دارای حق رای شرکت‌ها، مؤسسات یا صندوق‌های سرمایه‌گذاری با هدف کسب انتفاع به طوری که به تنهایی یا به همراه اشخاص وابسته خود، کنترل شرکت، موسسه یا صندوق سرمایه‌گذاری سرمایه‌پذیر را در اختیار گرفته یا در آن نفوذ قابل بیابد.
  • سرمایه‌گذاری در سایر دارایی‌ها از جمله دارایی‌های فیزیکی، پروژه‌های تولیدی و پروژه‌های ساختمانی با هدف کسب انتفاع.
  • ارائه خدمات مرتبط با بازار اوراق بهادار از جمله:
   • پذیرش سمت در صندوق‌های سرمایه‌گذاری
   • تامین مالی بازار گردانی اوراق بهادار
   • مشارکت در تعهد پذیره‌نویسی اوراق بهادار
   • تضمین نقدشوندگی اصل یا حداقل سود اوراق بهادار
 • سایر فعالیت‌ها
  • شرکت می‌تواند در راستای اجرای فعالیت‌های مذکور، در حدود مقررات و مفاد اساسنامه اقدام به اخذ تسهیلات مالی یا تحصیل دارایی نماید یا اسناد اعتباری بانکی افتتاح کند و به واردات و صادرات کالا بپردازد و امور گمرکی مربوطه را انجام دهد. این اقدامات فقط در صورتی مجاز است که در راستای اجرای فعالیت‌های شرکت ضرورت داشته باشد و انجام آن‌ها در مقررات منع نشده باشد.

پیام هیئت مدیره

سرمایه گذاران و سهامداران گرامی

 بسیار مفتخر و خرسند هستیم که با کارشناسان و مدیران مجرب تمام تلاش خود را در راستای حفاظت از امانت سهامداران گرامی بکار گرفته ایم و با حفظ منافع سهامداران محترم ، امانتداری را سرلوحه کار خود قرار داده ایم. ارزیابی عملکرد سالیان گذشته نمایانگر حفظ روند سودآوری شرکت در بازار سرمایه و بهبود ساختار مالی شرکت می باشد.که این امر در سایه اعتماد و صبر سهامداران محترم و تلاش تمامی دست اندرکاران شرکت سرمایه گذاری ساختمان نوین میسر گردیده است.

هیأت مدیره و مدیریت شرکت معتقد است تمامی افتخارات و موفقیت های کسب شده، در سایه حمایت های بی دریغ و با پشتوانه سهامداران محترم حاصل شده است. تعامل مطلوب واستفاده از نظرات و انتقادات سازنده شما سهامداران محترم بی شک چراغ راه گذشته،حال و آینده بوده و هست. در این راستا بهره مندی از نظرات و رهنمودهای شما عزیزان را ارج نهاده و آن را بستری یگانه در راستای بهبود فرآیندهای تصمیم گیری و برنامه ریزی خود می دانیم.

مدیرعامل
و اعضای هیأت مدیره شرکت

img
احمد جاوید احمد آبادی
رئیس هیات مدیره
img
مهدی قربانی قلجلو 
نائب رئیس هیات مدیره
img
حسن پورفرج قاجاری
مدیرعامل و عضو هیات مدیره
img
علی کریمی
عضو هیات مدیره
img
رحیم کریمی
عضو هیات مدیره

مدیران
شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانِ نوین

img
محمود عزیزپور
مدیر مالی
img
ابراهیم دیلم
مدیر سرمایه گذاری

اعضای کمیته حسابرسی
شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانِ نوین

img
مهدی قربانی قلجلو
رئیس کمیته حسابرسی
img
مسعود سعیدی
رئیس حسابرسی داخلی
img
مرتضی خسروزاد ساری بگلو
عضو مستقل کمیته
img
زهرا اصلانی
عضو مستقل کمیته